Proponowany post

Sean Wotherspoon Chwali Się Swoim Kolejnym Szalonym Projektem

17 październik 2018
Sean Wotherspoon Chwali Się Swoim Kolejnym Szalonym Projektem

Sean Wotherspoon, twórca jednych z najlepszych sneakersów marki Nike, dokładniej Air Max 1/97 SW po raz kolejny postanawia o sobie przypomnieć. Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam, że Sean wspólnie z designerami amerykańskiej marki pracują nad kolejną wersją ich hybrydowego modelu. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj. Jeszcze wcześniej, a dokładnie na początku lipca właściciel Round Two Gallery chwalił się na swoim IG tajemniczymi zdjęciami białych, oznaczonych napisami kicksów (klik). Zagadka, o co chodzi, została właśnie rozwiązana.

Białe, AM1 oraz AF1 to szablony do tworzenia własnych, ekskluzywnych wersji butów w ramach projektu Bespoke. Całość polega na tym, że każdy element buta personalizowany jest przez konkretną osobę. Do wyboru mamy szereg najróżniejszych materiałów każdym możliwym kolorze. Nie ogranicza nas zupełnie nic, no może prócz wysokiej ceny. Sean właśnie w ten sposób stworzył dwie identyczne pary kultowych Air Max 1. To, co jest najciekawsze, kryje się pod powierzchnią kolorowego sztruksu, z którego wykonana jest wierzchnia warstwa cholewki. Po rozdarciu materiału naszym oczom ukazuje się kwiecisty print! Musimy przyznać, że buty zrobiły na nas ogromne wrażenie, a trzy haftowane Swoosh'e na języku naprawdę robią robotę! 

Tak jak już wspomnieliśmy, buty w ilości dwóch wyprodukowanych sztuk stworzone zostały na specjalne zamówienie Seana. Jedna przeszła już proces 'obrania', druga pozostała w stanie nienaruszonym. Teraz zastanawia nas jedno, czy to zapowiedź kolejnych działań z amerykańską marką i kolejne projekty Nike x SW mogą opierać się o taki patent? Liczymy na to, że tak!


Nike