Sean Wotherspoon Oraz Ekipa Butiku atmos Zaprojektowali Swoją Wersję Asics GEL-Lyte III

30 październik 2019
Sean Wotherspoon Oraz Ekipa Butiku atmos Zaprojektowali Swoją Wersję Asics GEL-Lyte III

Wczorajszy wieczór niewątpliwie stanął pod znakiem Seana Wotherspoona. Barwna postać, założyciel Round Two, czy przez wielu osoba uznawana za twórcę najlepszego kolaboracyjnego projektu ubiegłego roku. Chodzi nam oczywiście o naprawdę świetne i przemyślane w każdym calu Nike Air Max 1/97 SW. Niestety, fani śledzący poczynania Seana doskonale wiedzą, że z jakiegoś powodu drogi tego duetu się rozeszły, a Nike w najbliższej przyszłości nie planuje wspólnych działań. Oczywiście pełen energii gość nie zamierza płakać z tego powodu, brnie do przodu, a my właśnie jesteśmy świadkami tworzenia kolejnej historii.

Na swoim IG Wotherspoon wrzucił zajawkę niczego innego jak swojego kolejnego kolaboracyjnego projektu. Tym razem nie solo, a jak się później okazało wspólnie z ekipą kultowego, japońskiego butiku atmos biorą na warsztat kultowy model marki Asics. Wybór jest oczywiście prosty i z racji nadchodzących obchodów okrągłej, 30. rocznicy powstania duet ten wybrał ikonę, charakterystyczny, pozbawiony standardowego języka model GEL-Lyte III. Jak się pewnie domyślacie, Sean nie rozdał wszystkich kart, a pochwalił się jedynie zdjęciami z kawałkiem cholewki nadchodzących trójek. Wiemy, że buty będą miały kolorową, w dużym stopniu wykonaną przy użyciu uwielbianego przez Wotherspoona materiału, a dokładnie sztruksu, znanego chociażby z jego poprzednich projektów. Wprawne oko zauważy też, że panel boczny pokryty jest czymś, co przypomina rzep, a rozcięcie materiału powyżej sugerować może nam, że w zestawie znajdziemy zestaw wymiennych logo!  Wszystko też wskazuje na to, że jeden but kolorystycznie różni się od drugiego, a na tyle, po rozdarciu kawałku materiału znajdziemy brandingi obydwu instytucji, czyli atmosa i SW. 

Niestety, na ten moment nie znamy daty premiery, obstawiamy jednak, że buty w sprzedaży, w zapewne mocno okrojonej ilości pojawią się w przyszłym roku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.
Asics
atmos
Sean Wotherspoon