Proponowany post

Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 “SuperEarth” zadebiutują już za trzy dni

13 kwiecień 2021
Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 “SuperEarth” zadebiutują już za trzy dni

Wielokrotnie przekładana premiera Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 “SuperEarth” w końcu dojść ma do skutku. Większość sklepów biorących udział w przedsięwzięciu o kryptonimie 'A-ZX' obejmującym aż 26 specjalnych zx'owych projektów, w tym stołeczny Warsaw Sneaker Store rozpoczęła komunikację związaną z ich debiutem. To wyjątkowe wydanie na półkach WS2 zobaczycie już za trzy dni, a więcej szczegółów na temat tej, jak i nadchodzących A-ZX'owych premier dowiecie się tutaj

O samych butach wspominaliśmy już wielokrotnie, ale tym, których jakimś cudem ominęła informacja o tym projekcie pokrótce przypomnimy, o co w nim chodzi. Buty charakteryzuje Wiele wzorów oraz mieszanina materiałów, które dominują nad cholewką. Jej konstrukcja oferuje nam takie fabrykaty, jak pled, brązowe, czerwone i białawe płótno, hafty w kwiaty, luźne sznurki zwisające z boku butów, przez co użytkownicy mogą być zmuszeni do przycięcia ich nadmiaru, aby uniknąć nadepnięcia lub rozerwania. Logo „Super Earth” - motyw przewodni projektów niemieckiej marki oraz Seana pojawia się na języku pokrytym kraciastym wzorem, co sugeruje, że Wotherspoon x Adidas ZX 8000 zostały skonstruowane przy użyciu zrównoważonych zasobów i praktyk, podobnie jak jego Superstary i tak faktycznie jest. 

Szczegóły premiery Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 “SuperEarth”

Tak jak wspominaliśmy, tych spektakularnych sneakerów szukajcie w Warsaw Sneaker Store już 16 kwietnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie dokładnie 599zł.