Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Sean Wotherspoon Zapowiada Kolejny Wspólny Projekt Z adidasem

29 maj 2020
Sean Wotherspoon Zapowiada Kolejny Wspólny Projekt Z adidasem

Informacje na temat kolejnych projektów Seana Wotherspoona, założyciela Round Two Gallery ze sportowymi markami, takimi jak japoński Asics, czy niemiecki adidas piętrzą się z tygodnia na tydzień, a konkretów dotyczących ich premier dalej brak. Jeżeli chodzi o Asicsa, to przynajmniej wiemy jak wyglądają buty oraz, że w sprzedaży prawdopodobnie pojawią się również w wersji dla najmłodszych, to w temacie tajemniczych 'Super Earth' info dalej są szczątkowe.

Gdyby tego było mało, Sean raz jeszcze podgrzewa atmosferę i zajawia kolejny nadchodzący projekt z trzema paskami. Tym razem kierowany jest on stricte do nas, czyli fanów kultowej linii modeli butów ZX, a dokładnie popularnie nazywanych 'tysiącznikami'. Niestety, jak to bywa w przypadku zajawki, na jednej, jedynej załączonej fotografii widać tylko tył buta, czym jedynie na ten moment musimy się zadowolić. Jeżeli chodzi o sam model, nad którym pracował ten amerykańsko-niemiecki duet, to obstawiamy, że jest to kultowy ZX8000. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to nie jesteśmy w stanie za wiele powiedzieć, prócz tego, że ceglasty tył z przeźroczystym stabilizatorem wykończono haftowanym logo, ale patrząc na to, co widzimy na załączonym obrazku, obstawiamy, że buty w całości lub w znacznej większości wykonano z materiałów z recyklingu czy w 100% wegańskich. Na więcej informacji musimy jednak poczekać. 

Co do samej premiery, nie znamy żadnych szczegółów, ale patrząc po tym, jak długo SW każe czekać nam na premiery, ich debiutu spodziewamy się na przełomie tego i przyszłego roku. Po cichu liczymy też, że nic nie stanie na przeszkodzie i zobaczymy je w Warsaw Sneaker Store.


adidas