Proponowany post

Golf Le Fleur x Converse Chuck 70 'Flame'

Koszula z krótkim rękawem.

Seria oficjalnych zdjęć Air Jordan 1 Low 'Gold Toe'

18 czerwiec 2019
Seria oficjalnych zdjęć Air Jordan 1 Low 'Gold Toe'

Air Jordan 1 High OG w wersji 'Gold Toe' odniosły ogromny sukces i bardzo przypadły do gustu sneakerheadom na całym świecie. Marka Jordan wpadła na pomysł, by kontynuować serię i przenieść ów motyw na Air Jordan 1 Low, które w tym roku przeżywają swego rodzaju renesans. Poniżej możecie zobaczyć serię oficjalnych zdjęć. Przyznamy, że nam podoba się to, co na nich widzimy. 

Jeśli chodzi o układ kolorów, to jest on identyczny, jak na wersji High OG. Buty wykonane są z czarnej i białej skóry lakierowanej, którą zestawiono ze złotym kołnierzem i tylnym panelem ozdobionym skrzydlatym logo Air Jordan. Na złoto zaznaczono też górną część toe boxa. Do tego mamy czarny nylonowy język z wyszytym Jumpmanem i numerem "23". Buty stoją na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Mamy nadzieję, że do butów producent dorzuca dodatkowe komplety sznurowadeł. 

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie Air Jordan 1 Low 'Gold Toe' pojawią się w sprzedaży. Oficjalne zdjęcia pozwalają nam jednak sądzić, że stanie się to już wkrótce. My będziemy szukali tych butów na stronie producenta i w aplikacji Nike SNEAKRS. Kto wie, może pojawią się one też u któregoś z polskich retailerów. Jak podobają Wam się niskie 'Gold Toe'? Czekamy na Wasze komentarze. 


jordan