Proponowany post

'Shattered Backboard' Zobaczymy Też Na Air Jordan 1 Low

15 maj 2019
'Shattered Backboard' Zobaczymy Też Na Air Jordan 1 Low

Niedawno pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 Mid 'Shattered Backboard', które w sprzedaży powinny pojawić się już wkrótce. Marka Jordan postanowiła jednak umieścić ten popularny motyw na niskich jedynkach, na które w tym roku kładziony jest dość spory nacisk. Buty, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, są pod względem układu kolorów, bardzo zbliżone do pierwowzoru, którego premiera odbyła się w 2015 roku. 

Podobnie, jak w omawianej niedawno wersji Mid, tak i tutaj cholewka wykonana jest z połączenia skóry i nubuku. Kolor pomarańczowy pojawia się w górnej części toe boxa oraz z tyłu, natomiast czerń pokrywa górę i toe cap. Boczne panele to biała skóra, na której widzimy czarnego Swoosha pokrytego skórą lakierowaną. Cholewkę uzupełnia czarny, nylonowy język z wyszytym, białym Jumpmanem. Upper osadzony został na białej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy pomarańczowy outsole. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, z jakim odbiorem spotkają się Air Jordan 1 Low 'Shattered Backboard'. Naszym zdaniem buty wyglądają fajnie i chyba są fajniejsze niż wersja Mid. Zgadzacie się z nami? Jak myślicie, znajdą się na nie chętni? Z pewnością jest to też fajna opcja dla tych, którzy nie mają w swojej kolekcji "oryginalnych" 'Shattered Backboard'. Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy szczegóły dotyczące premiery tych butów i że będą one dostępne w polskich sklepach. 


Air Jordan 1 Low 'Shattered Backboard' 
kolor: White/Black-Starfish
styl: 553558-128
cena: $90