Proponowany post

Shock Drop adidas ZX 8000 'No Walls Needed' Na Tenisufki.eu

24 grudzień 2019
Shock Drop adidas ZX 8000 'No Walls Needed' Na Tenisufki.eu

Część z Was zapewne w pocie czoła przygotowuje się do Wigilii. W ramach małego prezentu z naszej strony wspólnie ze Warsaw Sneaker Store zorganizowaliśmy dla Was mały shock drop bardzo hype'owego wydania butów od niemieckiej marki adidas. Najsprytniejsi mają szansę na zakup limitowanych adidas ZX 8000 'No Walls Needed' wyprodukowanych w ilości 1989 par, nawiązujących do upadku Muru Berlińskiego. Więcej na temat samego projektu znajdziecie poniżej:

Część z Was zapewne kojarzy upamiętniający 25. rocznicę upadku Muru Berlińskiego "Fall of the Wall" Pack obejmujący trzy kolorystyki kultowego modelu adidas ZX 8000 nawiązujące do najważniejszych wojskowych przejść granicznych między Berlinem Wschodnim a Berlinem Zachodnim (Charlie, Bravo) oraz między RFN a NRD (Alpha) wykonane na terenie Niemiec. Ekipa trzech pasków raz jeszcze specjalną, zupełnie inną niż wtedy paczką postanawia należycie uczcić ten czas i wypuszcza limitowany do 1989 wyprodukowanych par pack 'No Walls Needed' również na bazie uwielbianego przez mieszkańców Berlina modelu ZX 8000. W specjalnym boxie imitującym kawałek betonu znajdziecie dwie pary butów, które podzielono na cztery części. Każda z pół par odnosić ma się do czegoś innego, a symbole równości, indywidualności, wolności i jedności znajdziecie wytłoczone na tyle, zaraz ponad stabilizatorami pięty. Kolejnymi unikalnymi dodatkami są barwne, przedzielone metki na szczycie języka, brandowane sznurówki, lacelocki czy podeszwa pomalowana dwoma kolorami, a i dodatki na każdej z połówek cholewki, takie jak trzy paski czy panel poniżej są inne. Same buty wykonano z naszego ulubione połączenia materiałów opierającego się o nylon czy syntetyczny zamsz. Ciekawostką jest też to, że podczas premiery w niemieckim sklepie Overkill każdy kupujący otrzyma bon na 100 euro do wydania w sklepie. Ma być to ścisłe nawiązanie do rozdawanego przez rząd Republiki Federalnej Niemiec bonu powitalnego 'Begrüßungsgeld' na 100 marek.

No dobra, to teraz do rzeczy. Z racji tego, że ilość par, które trafią do sprzedaży policzyć można na palcach jednej ręki, aby je zdobyć musicie się trochę postarać i gdzieś w czeluściach newsów na www.tenisufki.eu odnaleźć ukryty link, który przekieruje Was bezpośrednio do sklepu. Tutaj podpowiedź: Mur Berliński z inną marką. Powodzenia!


Tagi: adidas zx 8000