Proponowany post

Skepta x Nike Air Max 97/BW - Zapowiedź

26 kwiecień 2018
Skepta x Nike Air Max 97/BW - Zapowiedź

No i w końcu jest. Od dłuższego już czasu po sieci krążyły plotki o pojawieniu się kontynuacji projektu na linii Skepta i Nike. Jak do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że butami, jakie trafić mają do sprzedaży, ma być hybryda Air Max 97 i Air Max BW oraz Air Max Deluxe, które zaszczyci nas w tym roku swoim powrotem. Zdjęcia tych pierwszych właśnie trafiły do sieci, i musimy się przyznać, że takiego rozwoju sytuacji się nie spodziewaliśmy. 

Na pierwszy rzut oka mamy wrażenie, że coś tu nie pasuje. Syntetyczny upper to połączenie naturalnej skóry w dolnej części cholewki z syntetyczną siateczką. Wszystko mamy tutaj w zabarwione na klasyczną biel z kontrastującymi detalami. Tymi detalami są charakterystyczny dla BW Swoosh na boku oraz wnętrza systemów Air Max w dwóch kolorach, niebieskim i czerwonym. Dla nas inspiracja jest w zasadzie jasna i wierzymy w to, że Skepta używając tych barw, nawiązuje do oryginalnych kolorystyk modelu Air Max 1 z 1987 roku. Kropką nad i są okrągłe sznurówki z akcentem w kolorze uppera.

Data premiery przewidziana jest na 3 maja. May nadzieję, że tak jak pierwsze Air Max 97 Ultra buty pojawią się w stołecznym Warsaw Sneakers Store.


Nike