Proponowany post

Skepta x Nike SK Shox TL 'Bloody Chrome' - Data Premiery

05 wrzesień 2019
Skepta x Nike SK Shox TL 'Bloody Chrome' - Data Premiery

Od momentu pierwszego kolaboracyjnego projektu Joseph'a Junior'a  Adenuga – brytyjskiego rapera, autora tekstów, MC i producenta muzycznego pochodzenia nigeryjskiego, bliżej zapewne znanego Wam pod pseudonimem Skepta i amerykańskiej marki Nike bacznie staramy się śledzić ich wspólne poczynania. Od ostatnich wspólnych działań minęło już trochę czasu, a więc jest to odpowiednia pora aby duet ten nam o sobie przypomniał. 

Tak jak informowaliśmy na początku lutego, tak też się stało i butami, po które wspólnie z designerami Nike sięgnął Skepta są jakżeby inaczej Shox TL, które na sklepowych półkach zadebiutowały w 2003 roku, a od jakiegoś czasy sukcesywnie w najróżniejszych to wersjach pojawiają się w wybranych punktach sprzedaży, między innymi tutaj. Ultra dresiarskie buty, które zobaczymy na półkach, są tak naprawdę bardzo proste i estetyczne. Czarna, syntetyczna cholewka wykonana jest ze standardowych materiałów o lekko połyskującym wykończeniu i to właśnie taki Totale widujemy najczęściej. Jedynym kolorowym elementem są krwistoczerwone sprężyny pełnego systemu amortyzacji Shox w podeszwie, które zdecydowanie wyróżniają to wydania oraz metaliczny Swoosh. Czy to jednak wystarczy, aby tak bardzo jarać się tym wydaniem? Według nas niestety nie.

Niemniej jednak należy wspomnieć, że premiera przewidziana jest na 12 września, a buty kosztować będą okrągłe 200$. Niestety nie wiemy, czy zobaczymy je i tutaj.


Nike