Proponowany post

Sneakerness Warsaw 2017 - Fotorelacja

10 październik 2017
Sneakerness Warsaw 2017 - Fotorelacja

Z małym poślizgiem ale memy dla Was krótkie podsumowanie tegorocznej imprezy Sneakerness w Warszawie. Sam event niemal już tradycyjnie odbył się w przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki w centrum Warszawy.

Musimy przyznać, że pierwszy dzień pozytywnie zaskoczył nas frekwencją zwiedzających. Wydaje się nam, że było duuużo lepiej niż w roku ubiegłym. To samo tyczyło się prywatnych wystawców jak i firm, które pokusiły się o przybycie. Całą wolną przestrzeń udało się gęsto wypełnić, ale bez przesady. Miedzy poszczególnymi stanowiskami przemieszczaliśmy się dosyć komfortowo, nie było jednak zbyt luźno. Co do atrakcji mieliśmy okazję wziąć udział w losowaniu pokaźnej paczki nagród od WS2 i Worldbox, popatrzeć na zmagania ekipy customujących obuwie, posłuchać tego, co mają do powiedzenia założyciele Sneakerness'a czy dzięki Newonce i Jameson napić się whiskey zupełnie za friko. Co do samych stoisk klasycznie dostaliśmy oczopląsu. Sneakersów było tak dużo, że każdy miał okazję znaleźć dla siebie coś ciekawego. Nie zabrakło również ciuchów, które w sporych ilościach zaciągnięte zostały pod dach Pałacu. Należy również wspomnieć o specjalnie na okazję targów przygotowanym pop-upie WS2 x ASICSTIGER oraz Sneakerness, o którym więcej dowiecie się tutaj. Podsumowując, my byliśmy zadowoleni, mieliśmy na czym oko zawiesić, porozmawiać ze znajomymi i przyjemnie spędzić czas. Ogólnie na duży plus.

A może Wy też chcecie się z nami podzielić Waszymi spostrzeżeniami na temat tego eventu. Co Wam się podobało, a co mniej? Co byście zmienili, a może czegoś zabrakło? Dawajcie nam znać w komentarzach poniżej. Tak, jest tam taka opcja :). Foto:Tenisufki.eu/Michał Zachwieja

Tagi: -