Proponowany post

Sneakersnstuff Oraz adidas Consortium Wypuszczają Jubileuszową Kolekcję “20th Anniversary” Inspirowaną LA

31 październik 2019
Sneakersnstuff Oraz adidas Consortium Wypuszczają Jubileuszową Kolekcję “20th Anniversary” Inspirowaną LA

Sneakersnstuff, to niewątpliwie czołówka, jeżeli chodzi o najlepsze sneakersowe butiki na świecie. SNS założony został w Sztokholmie przez dwóch kumpli Erika Börjessona Fagerlinda oraz Petera Janssona dokładnie 23 marca 1999 roku. Nie trudno policzyć, że w tym roku przypada okrągła 20. rocznica powstania, z okazji, której coś musiało się wydarzyć. Z racji tego, że jednym z kluczowych partnerów niemieckiej marki adidas jest właśnie SNS, to właśnie z trzema paskami bardzo hucznie, a na pewno w spektakularny sposób cały świat obchodzić będzie ten jubileusz. 

Nadchodzący projekt zatytułowany '20th Anniversary' nawiązywać ma, a zarazem składać hołd Miastu Aniołów. Los Angeles, to najludniejsze miasto amerykańskiego stanu Kalifornia, a zarazem drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych, gdzie od jakiegoś czasu, nas samą nadmorską promenadą Venice Bech stacjonuje butik SNS. Nadchodząca kolekcja odzieży swoim wyglądem oraz kolorystykami nawiązywać ma do krajobrazu roztaczającego się nad LA, sylwetek na tle nieba, barwnych wschodów zachodów słońca.

W kolekcji znajdziecie dwie kolorystyki stosunkowo świeżego modelu ZX 4000 w wersji 4D. Do wyboru będziecie mieli wersję: SNS x adidas ZX4000 4D 'The Sunrise' oraz 'The Sunset'. Pierwsza z nich jak już sama nazwa wskazuje odnosi się do tworzącego nad jeszcze zaspanym miastem piękną poświatę wschodu słońca stąd wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewka utrzymana jest w ciepłych odcieniach pomarańczy. Drugi wariant to połączenie różu i fioletu z kontrastującymi, czarnymi detalami. Ten zestaw barw zainspirowany został spektakularnym zachodem słońca nad Venice Beach i gasnącymi nocą promieniami słońca. Elementami, które łączą obydwie sylwetki, są seledynowe, wykonane w technologii 4D podeszwy, tłoczone logo SNS na zamszowym kawałku materiału na tyle cholewki czy języku.
Kolejną sylwetką, której chyba nikomu nie musimy przedstawiać, jest kultowy, ponadczasowy model Stan Smith, który równie dobrze sprawdzi się na bardziej formalnym spotkani jak i w akompaniamencie Twoich ulubionych, wytartych jeansów. Nie ważne w jaką porę roku, model ten zawsze sprawdzi się tak samo dobrze, a my uważamy, że każdy, kto choć trochę interesuje się sneakersami, powinien mieć je w swojej kolekcji. W ramach tej współpracy Erika Fagerlinda i Petera Janssona spotkał chyba największy zaszczyt, a ich podobizny wylądowały na językach jakościowo wykonanych butów. Kropką nad i jest złota sygnatura z nazwą marki wytłoczona pomiędzy paskami. Ostatnim elementem jest typowo letni atrybut, czyli doskonale wszystkim znane klapki Adilette - idealny strój do noszenia w niezliczonych basenach w słonecznym LA, chociażby podczas czytania ulubionego magazynu. 


Kolekcja „20th Anniversary” Sneakersnstuff x adidas Consortium dostępna będzie w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy” w ograniczonej ilości w Sneakersnstuff Los Angeles w dniach 2 i 3 listopada 2019 r. Światowa premiera odbędzie się 9 listopada 2019 r. we wszystkich sklepach w takich miastach jak Sztokholm, Berlin, Paryż, Londyn, Nowy Jork. Oczywiście ruszyła też rejestracja online, do której przystąpić możesz tutaj.