Proponowany post

Sneakersnstuff Oraz Gramicci Wypuszczają Wspólną Kapsułę

03 luty 2020
Sneakersnstuff Oraz Gramicci Wypuszczają Wspólną Kapsułę

Doskonale wszystkim Wam znany retailer Sneakersnstuff wywodzący się ze Sztokholmu na swoim koncie ma dosłownie niezliczoną ilość kolaboracyjnych projektów, co nie powinno nas w sumie dziwić, bowiem od momentu otwarcia pierwszego sklepu w 1999 roku przez Erika i Petra minął już szmat czasu. Dwadzieścia lat później SNS dorobił się sześciu kolejnych punktów rozsianych po takich miastach jak Berlin, Paryż, Londyn, Nowy Jork, Los Angeles czy teraz Tokio, a firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Kolejnym kolaboracyjnym przedsięwzięciem, które dokładnie jutro zobaczymy w sprzedaży jest wspólny projekt z outdoorową marką Gramicci z USA. 

Ich pierwsza wspólna kapsułowa kolekcja piera się na kultowym modelu spodni z autorskim, zwiększającym komfort użytkowania przeszyciem w kroku 'gusset crotch' oraz charakterystycznym, luźno zwisającym, wbudowanym paskiem z 'biegnącym' logo na jego końcu, gdzie teraz gości również symbol SNS'a. Do wyboru będziemy mieli trzy różne warianty kolorystyczne, które zdominowane zostały przez zwierzęcy print nawiązujący do lamparta, zebry oraz tygrysa w nieco frywolnej interpretacji kolorystycznej. Dodatkowo dzięki zastosowaniu unikalnego sposobu barwienia każda para spodni jest unikalna i subtelnie różni się od pozostałych. Jako dodatek w sprzedaży zobaczymy też t-shirty z logo obydwu brandów z pasującym do dołu motywem graficznym.

Sprzedaż rusza już 4 lutego, a spodnie dostępne będą online oraz stacjonarnie, ale tylko w Paryżu, Londynie i Sztokholmie. 


SNS
Gramicci