Proponowany post

Sneakersnstuff x Air Jordan 1 Mid '20th Anniversary'

05 grudzień 2019
Sneakersnstuff x Air Jordan 1 Mid '20th Anniversary'

Jak wiadomo w tym roku Sneakernstuff obchodzi w tym roku swoje 20. urodziny. Z tej okazji w kolaborację ze Sztokholmskim butikiem weszło kilka firm. Niedawno pokazywaliśmy Wam buty marki adidas (do sprawdzenia tutaj). Dziś przyszedł czas na jordany. Amerykańska marka stworzyła specjalną wersję modelu Air Jordan 1 Mid, która prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Poniżej możecie zobaczyć kilka pierwszych zdjęć. 

Cholewka to połączenie skóry w kolorze "Sail" z szarym zamszem, który widzimy na Swooshu, górnej części toe boxa i na pięcie. Całość wieńczy czerwony kołnierz i klasyczne "Wings Logo". Buty mają nylonowy język, na którym umieszczona jest specjalna metka z tłoczonym Jumpmanem. Nie wykluczone, że logo SNS jest na wkładkach. Wszystko wyjaśni się, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. Buty stoją na jasnym midsoleu i szarej podeszwie zewnętrznej. Nie można zapomnieć, że do butów dołączony jest brelok z nazwą "Snekaersnstuff"

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Sneakersnstuff x Air Jordan 1 Mid '20th Anniversary' trafią do sprzedaży, ale powinno się to wydarzyć jeszcze w tym roku. Źródła podają, że buty będą dostępne jedynie w sklepach SNS. Nie wiemy, czy jest na nie hype, ale na pewno warto mieć takie wydanie w swojej kolekcji. 
Jordany jedynki są tylko częścią całej kolekcji, która powstała w wyniku współpracy. Jej nazwa to "Past, Present, Future" i znalazły się w niej jeszcze ciuchy oraz dwa inne modele; Jordan Mars 270 i Jordan Proto Max 720