Proponowany post

Sneakersnstuff x Converse One Star 'Camo' Pack

06 kwiecień 2018
Sneakersnstuff x Converse One Star 'Camo' Pack

Skandynawski butik SNS wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt z amerykańską marką Converse. Wybór modelu był niemal oczywisty i nadchodzący 'Camo' Pack opiera się na dwóch kolorystykach świetnie odebranych przez środowisko One Star'ów

Tak jak już pewnie wiecie, motywem przewodnim jest nieśmiertelny wzór camo, który od ładnych kilku lat nie traci swojej popularności. W tym przypadku nie jest to pierwszy lepszy kamuflaż, a opracowany przez ERDL (Engenieer Research & Development Laboratories) wzór używany przez Siły Zbrojne USA w latach 1967-1970. Jak mówią założyciele SNS nie lubią drogi na skróty, więc projekt ten przemyślany został w każdym detalu. Stąd wzięło się nietypowe wykonanie cholewki opierające się na wielu niezależnych łatach wyciętych z kilku materiałów finalnie ze sobą zszytych. Coś na zasadnie patchwork'a. Buty dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych, klasycznym moro oraz tym bardziej szalonym fioletowo-szarym. Przy okazji tej premiery do sprzedaży trafi również kurtka wyposażona w membranę Gore-Tex, longsleeve oraz T-shirt.

Buty do sprzedaży ekskluzywnie w SNS trafią w czwartek 12 kwietnia. Ucieszycie się, jak powiemy Wam, że pojawią się i w CL20?

Converse
SNS

Tagi: -