Proponowany post

SNEAKERSY: Kompletny Przewodnik Po Edycjach Limitowanych

13 wrzesień 2017
SNEAKERSY: Kompletny Przewodnik Po Edycjach Limitowanych
'Każdy maniak sportowego obuwia znajdzie tu coś dla siebie'.

Z doświadczenia wiemy, że ciekawy album dla osób o najróżniejszej pasji to rzecz, której nie zastąpi nam internet czy żadne inne źródło. Porządnie wydana książka ze starannie wyselekcjonowanymi informacjami to nie tylko ozdoba, ale i rzetelne kompendium wiedzy. Tak samo jest i ze sneakersami. 

Od momentu całego boom'u na buty w sprzedaży pojawiło się wiele pozycji opisujących same sneakersy, streetwear jak i tematy z nim związane. Dziś bliżej przyjrzymy się kolejnej publikacji, która dosłownie kilka dni temu miała swoją premierę. Mowa tutaj o mini-encyklopedii 'SNEAKERSY: Kompletny Przewodnik Po Edycjach Limitowanych' opracowany i zaprojektowany przez U-DOX, a w języku polskim wydany w Burda Publishing Polska Sp.z o.o.

W kolorowym wnętrzu prócz dobrej jakości zadrukowanego papieru znajdziemy 256 stron zdjęć, opisów i ciekawostek. Na początki itają nas formalne informacje, spis treści oraz wstęp. Cieszy nasz wyraźny podział na poszczególne marki, o których też nieco zostało wspomniane. W każdym z działów, czy to adidas, Nike, Reebok czy Asics znajdziemy wyselekcjonowane przez autorów sneakersy, które jak tłumaczą 'wywarły niajwiększy wpływ na branżę, były najbardziej pożądane lub najbardziej ekskluzywne'. Musimy przyznać, że nie wszystkie perełki opisane w albumie były nam znane, co jeszcze bardziej potęgowało zachwyt podczas pierwszych przeglądów publikacji. 

Nie chcemy też zdradzić Wam za dużo, ale powiemy jeszcze jedno. Nie żałujcie sobie wydania tych 75zł. Naprawdę warto mieć taki gadżet w domu postawiony gdzieś w widocznym miejscu na półce. Dodatkowo jeżeli się pośpieszysz tutaj nabędziesz ją w niższej, atrakcyjnej cenie. Poniżej mały teaser prosto od nas:

Burda 
Foto:Tenisufki.eu

 

Tagi: -