Proponowany post

SNS x adidas Södermalm, Czyli Nowy Członek Rodziny City Series

20 listopad 2019
SNS x adidas Södermalm, Czyli Nowy Członek Rodziny City Series

Ekipa kultowego butiku SNS to jeden z kluczowych partnerów niemieckiej marki z trzema paskami. Będąc na tak wysokiej pozycji, można liczyć na wiele przywilejów, takich jak ciągłe kolaboracyjne projekty, limitowane kolorystyki, czy jak się nawet okazuje zaprojektowane zupełnie od podstaw, nowe modele butów. Po świetnym projekcie '20th Anniversary' inspirowanym Los Angeles, który swoją premierę miał kilkanaście dni temu Erik Börjesson Fagerlind oraz Petera Jansson raz jeszcze łączą siły z adidasem. 

Tym razem wszytko kręci się wokół 'Södermalm', czyli południowej części centrum Sztokholmu, niegdyś zaliczanej do jednej z jego dzielnic.  To właśnie w tym miejscu dokładnie 23 marca 1999 roku Erik oraz Peter założyli Sneakersnstuff. Specjalnie użyliśmy stwierdzenia, że wszytki kręci się wokół małej wysepki, bowiem tak dokładnie nazywać będzie się nowy model butów, będący członkiem kultowej linii City Series nawiązującej do miast, czy jak to się ma w tym przypadku ich nieodłącznych części. Buty, jak wszystkie wchodzące w skład tej serii są bardzo proste, ale świetnie wykonane. Upper skonstruowany jest z wszechobecnego, włochatego zamszu w kolorze zielonym z dodatkiem skóry zamszowej na języku oraz licowej na tyle czy bocznych paskach brandingu, które zabarwiono na kontrastującą, śnieżną biel. Wnętrze również wyściełano tym naturalnym materiałem, a na bokach wytłoczono nazwę modelu i podkreślono złotą farbą. Całość postawiona jest na kauczukowej podeszwie. Kropką nad i jest zielono-białe pudło. 

Buty do sprzedaży trafią 22 listopada. Sugerowana cena detaliczna za parę wynosi 110$. Szukajcie ich tylko i wyłącznie w SNS.
adidas
SNS