Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Nike SB x Air Jordan 1 High OG

Zapowiada się bardzo ciekawie...

Solebox x adidas Consortium Yung-1 - Zapowiedź

11 lipiec 2018
Solebox x adidas Consortium Yung-1 - Zapowiedź

adidas Yung-1 to naprawdę ciekawy model, który w nawiązującej do modelu Falcon, pomarańczowej wersji kolorystycznej zasilił naszą kolekcję, i musimy przyznać, że naprawdę jesteśmy zadowoleni z tego zakupu. Na ten moment światło dzienne ujrzały jedynie dwie wersje kolorystyczne, a my z niecierpliwością czekamy na pierwszy collab na bazie tej świetnej sylwetki, który zdaje się, że już niebawem nastąpi.

Jako pierwszy, który będzie miał tę przyjemność pracować nad Yung-1 jest kultowy, niemiecki butik Solebox. Podczas berlińskiego tygodnia mody, General Manager sklepu, Aljoscha Konratiew przyłapany został w nowej wersji kolorystycznej tej właśnie sylwetki. Ze swoich źródeł wiemy, że buty zasilą limitowaną linię adidas Consortium, i to właśnie pod tym szyldem pojawią się w sprzedaży. Jeżeli chodzi o budowę, upper wykonany jest z włochatego, brązowego zamszu zestawionego z beżowym nubukiem oraz zielonymi wstawkami. Musimy przyznać, że ten wariant kolorystyczny naprawdę przypadł nam do gustu i będziemy próbowali je zdobyć.

Co do daty premiery, buty w sprzedaży pojawić mają się w sierpniu. Jeżeli chodzi o Polskę, kolorystyka ta dostępna będzie w stołecznym butiku CL20.Solebox x adidas Yung-1 
Styl: F97510
Data: Sierpień 2018

adidas
Solebox