Proponowany post

SoleFly Po Raz Kolejny Zaprojektuje Air Jordan 1!

21 grudzień 2020
SoleFly Po Raz Kolejny Zaprojektuje Air Jordan 1!

Stacjonujący w słonecznym Miami butik SoleFly ma na swoim koncie jeden z najbardziej elektryzujących projektów z Jordan Brand jakie widział świat. Mowa tutaj o dwóch mocno limitowanych, kolaboracyjnych kolorystykach kultowych Air Jordan 1 High OG, o których wspominaliśmy tutaj. Nakład butów był mocno limitowany, a aktualnie ceny na rynku wtórnym za wersję lakierowana oscylują w granicach nawet 4000€ z najlepsze rozmiary, natomiast 'standardowych' połowę tej kwoty. 

SoleFly i Jordan Brand od wielu lat utrzymują ścisłą współpracę, a buty Jordan Brand wspólnie stworzone przez obie strony zawsze były łakomym kąskiem, który przyciągał uwagę sneakerheadów. Oczywiście, największy hype kręci się wokół wyżej wspomnianych jedynek, ale należy pamiętać, że spod szyldu tego duetu wychodziły również jubileuszowe AJ 10, 17 Low czy Eclipse. Niedawno, sneakersowy świat obiegła elektryzująca informacja, że SoleFly i Jordan Brand w 2021 roku dadzą nam kolejną autorską, limitowaną wersję uwielbianych przez masy Air Jordan 1. Niestety, na ten moment na tej informacji nasza wiedza się kończy, a nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne przecieki. 

Szczegóły Premiery SoleFly x Air Jordan 1 

Nowe SoleFly x Air Jordan 1 w sprzedaży zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Czy ich dystrybucja będzie nieco szersza i zobaczymy je w WS2? Tego nie wiemy.


Sprawdź również: Czekacie Na Nadchodzące, Pierwsze W Historii Retro Air Jordan 1 High ’85 'Neutral Grey'? Bo My Tak!

SoleFly
Jordan