Proponowany post

Nike SB Dunk Low Pro QS 'Thermography' - Zapowiedź

Kolejne ciekawe Dunki na horyzoncie.

Soulland x Nike SB Blazer Mid

08 sierpień 2019
Soulland x Nike SB Blazer Mid

Duńska marka Soulland już kilkukrotnie miała okazję współpracować ze skateboardingowym oddziałem amerykańskiej marki Nike. W ramach wspólnego projektu powstały takie bardzo specyficzne sylwetki jak Koston Hyperfeel 3 i Koston 1, jak również większe klasyki - Dunk Low Pro i Dunk High. Podczas pokazu przyszłorocznej kolekcji SS odbywającego się w Frederiksburg w Danii światło dzienne ujrzał kolejny, nadchodzący collab.

Tym razem wybór padł na ciągle mającego się bardzo dobrze Nike Blazer w średniej wysokości cholewki Mid. To, co jako pierwsze rzuca się oczy to oczywiście egzotyczny materiał, z którego wykonany jest upper. Całość skonstruowana jest ze sztucznej, cienkiej skóry, która swoim wyglądem przypomina łuskę węża w brązowej kolorystyce. Kolejną rzeczą, która przykuwa wzrok jest przeskalowany do mikroskopijnych rozmiarów Swoosh odlany z jasnego, seledynowego tworzywa sztucznego. Gdyby tego było mało, przenosząc się na tył, znajdziecie tam jeszcze jedno, tym razem całkiem sporych rozmiarów logo Nike wycięte z szarego frotte. Nieco wyżej wstawiono kawałek jasnej skóry licowej, na której coś zostało wytłoczone. Niestety, na zdjęciach, którymi dysponujemy, nie zostało to pokazane. Całość spleciona jest szarymi sznurówkami przykrywającymi beżowy język i postawiona na jasnej podeszwie wewnętrznej. Na spodzie krwistoczerwoną farbą naniesiono nazwę duńskiej marki Soulland. 

Niestety, na ten moment nie znamy szczegółów premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.
Nike
Soulland