Proponowany post

Specjalna Jordanowa Paczka Dla Drużyn Uniwersyteckich

05 marzec 2019
Specjalna Jordanowa Paczka Dla Drużyn Uniwersyteckich

Wielkimi krokami zbliżamy się do "March Madness", czyli okresu, gdy spora część kibiców kieruje swoją uwagę na koszykówkę akademicką. W związku z tymi prestiżowymi rozgrywkami Jordan Brand przygotowało dla zawodników uczelni, których jest partnerem, specjalny pack składający się z Air Jordan 4 i Jordan Why Not Zer0.2. Te uniwersytety to: Georgetown, Marquette, Oklahoma, Florida, North Carolina i Michigan. O ile buty Westbrooka z tej paczki są OK, to po zobaczeniu czwórek, zbieramy szczęki z podłogi. Dwie z tych wersji AJ4 pokazywaliśmy wam już na naszej stronie.

Wszystkie wersje modelu Why Not Zer0.2 opierają się na białej cholewce, którą uzupełniają akcenty w barwach danej uczelni oraz ich logotypy umieszczone na językach. Natomiast jeśli mowa o Air Jordan 4, to tutaj, zamszowe cholewki zostały zabarwione w dominującym kolorze z emblematu odpowiednich drużyn. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze i ciężko jest nam wybrać faworyta, bo każda z wersji ma w sobie coś fajnego. Wszystkie mają transparentne "skrzydełka" systemu sznurowania i podeszwy zewnętrzne. Oczywiście tutaj też nie brakuje emblematów uczelni na językach.

Przykra wiadomość jest taka, że nigdy nie ujrzymy tych butów w sprzedaży. Szkoda, bo takie czwórki z pewnością chciałby mieć w swojej kolekcji niejeden jordanhead. Pozostaje nam jedynie zerknąć na kilka oficjalnych zdjęć od Jordan Brand i czekać na kolejne, które być może już niedługo udostępnią szczęśliwi posiadacze butów z tego packu. 


jordan


Tagi: jumpman23,