Proponowany post

Specjalne Wydanie Converse Pro Leather Upamiętniające Mistrzostwo NCAA Z 1982 Roku

14 marzec 2018
Specjalne Wydanie Converse Pro Leather Upamiętniające Mistrzostwo NCAA Z 1982 Roku

Z okazji 35 rocznicy wywalczenia przez uczelnię North Carolina mistrzostwa NCAA, Converse przygotowało wyjątkowe Pro Leather. Buty są ukłonem zarówno w stronę Michaela Jordana jak i jego Alma Mater. Model Pro Leather to buty, w któych MJ grał w finałowym meczu przeciwko Georgetown. Meczu, który na dobrą sprawę był początkiem jego kariery. To dzięki Jordanowi i jego trafieniu w ostatnich sekundach Tar Heels wygrali. 

Buty wyglądają bardzo klasycznie. Biała, skórzana cholewka ozdobiona jest błękitnymi akcentami. Z tyłu znajdziemy logo uczelni North Carolina oraz wzory, które występują na strojach drużyny. Na boku znajdziemy Jumpmana, jest tam też logo Converse wykonane za pomocą perforacji bocznego panelu.  Wygląda też na to, że buty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. 

Niestety prezentowane buty to bardzo limitowane wydanie, które otrzymają jedynie osoby związane z programem uczelni North Carolina. Bardzo możliwe, że będą one miały jakieś specjalne opakowanie i okolicznościowe dodatki. 

Tagi: -