Proponowany post

Specjalne Wydanie Nike Lebron 15 Dla Christ The King High School

14 maj 2018
Specjalne Wydanie Nike Lebron 15 Dla Christ The King High School

Drużyna szkolna St. Vincent - St. Mary z Ohio, nie jest jedyną, która dostała specjalne wydanie Nike Lebron 15. King James obdarował też zawodników nowojorskiej szkoły Christ The King, znajdującej się w Queens. Nie wiemy dlaczego akurat ta szkoła, być może jest ona związana z firmą z Oregonu, a może po prostu jej zawodnicy na to zapracowali. Tak czy inaczej to bardzo fajna sprawa. 

Łącznie są to aż cztery kolorystyki, dwie "domowe" i dwie "wyjazdowe". Białe wersje różnią się między sobą kolorem podeszwy środkowej i tylnego klipsa ze Swooshem.. Podobnie ma się sytuacja w wyjazdowych wariantach, które dodatkowo mają delikatnie inny odcień plecionej cholewki Battleknit. Kolory, które widzimy na butach to oczywiście barwy szkolnej drużyny, a na cholewce umieszczone jest też jej logo. 

Oczywiście podobnie, jak w przypadku Nike Lebron 15 'SVSM', tak i tutaj nie spodziewamy się, że buty trafią do sprzedaży. Są one przeznaczone jedynie dla zawodników, choć zapewne sam Lebron James ma je w swojej szafie.