Sprawdźcie Lookbook Przełomowej, Kolorowej Kolekcji The North Face x GUCCI

22 grudzień 2020
Sprawdźcie Lookbook Przełomowej, Kolorowej Kolekcji The North Face x GUCCI

Z końcem września streetwearowo-modowy świat z prędkością światła okrążyła informacja o współpracy włoskiego domu mody GUCCI oraz amerykańskiej, outdoorowej marki The North Face - KLIK. Po tygodniach oczekiwania karty zostały odkryte, a my możemy się z Wami podzielić efektami wspólnych działań, a uwierzcie nam, jest na co popatrzeć!

Niezależnie od tego, czy są to przygody w różnych miejscach i kulturze, czy bardziej metaforyczna samo-eksploracja zalecana przez dyrektora kreatywnego GUCCI Alessandro Michele, ta seria podtrzymuje ducha eksploracji i wykorzystuje ciekawość jako drogowskaz, umożliwiając użytkownikowi przekroczenie różnych granic, aby odkryć inną stronę eksploracji z różnych perspektyw.

W przypadku serii zdjęć do Lookbooka Michele oraz reżyser i fotograf Daniel Shea zdecydowali się zaprezentować go w Alpach, najwyższych górach Europy. Wszystko w klimacie wyprawy na świeżym powietrzu, w latach 70. We wspaniałej, naturalnej scenerii, takiej jak ośnieżone góry, strome ukształtowanie terenu, bujne drzewa i czyste wody, aparat uchwycił odkrywców GUCCI ubranych we wspólne produkty podczas wiosłowania, zabawy, wędrówek i modnego ostatnimi czasy biwakowania. Przytulne chwile z boku i nostalgiczna wakacyjna atmosfera subtelnie podkreślają styl i elegancką estetykę serii.

Wspólna kolekcja wykorzystuje współczesne koncepcje estetyki outdooru, aby stworzyć zróżnicowaną, wydajną modę sportową, w tym męską i damską odzież, akcesoria, torby i buty itp. Co ciekawe, podczas zakupu wszystko to będziemy mogli uzupełnić również a kultowy funkcjonalny sprzęt outdoorowy THE NORTH FACE, taki jak namioty i śpiwory. Aby odzwierciedlić związek między człowiekiem a naturą, proces produkcji serii zgodny jest ze zrównoważoną wizją i zaangażowaniem obu marek, a wśród nich funkcjonalne torby wykonane są z materiału nylonowego pochodzącego z recyklingu ECONYL®. Odpady z tworzyw sztucznych, sieci rybackie i składowiska włókien tekstylnych, które mogą szkodzić życiu morskiemu, są przekształcane na ten właśnie fabrykat.

Produkty obejmują puchówki, krótkie kurtki, kamizelki, T-shirty, bluzy i dopasowane wełniane płaszcze wypełnione wysokiej jakości gęsim puchem, a także innowacyjne pikowane kurtki, nylonowe koszule, wiatrówki, wykwintne jedwabne stroje do gry w kręgle, pół Spódnice, spódnice koszulowe i kombinezony. W sumie wprowadzono na rynek osiem funkcjonalnych toreb, które zawierają nowe drukowane wzory wspólnie zaprojektowane przez obie marki i kultowe wzory marki GUCCI.

Poniżej załączamy pokaźny lookbook nadchodzącej kolekcji THE NORTH FACE x GUCCI. Całość do sprzedaży powinna trafić już niebawem.