Proponowany post

Sprawdźcie nadchodzące Nike Air Force 1 LV8 EMB “Black Silver”

02 kwiecień 2021
Sprawdźcie nadchodzące Nike Air Force 1 LV8 EMB “Black Silver”

Nike Air Force 1 Low to model, który już od dłuższego czasu towarzyszy nam w sezonie. Znając potęgę tej ponadczasowej sylwetki amerykański producent na bierząco, o co raz to nowsze wersje uzupełnia jego ofertę. To spowodowało, że na przestrzeni lat sylwetka ta doczekała się niezliczonych wersji materiałowych czy kolorystycznych, a designerom z Portland dalej nie brakuje pomysłów w ich tworzeniu.

Najnowszą propozycją powstałą na bazie tego koszykarskiego klasyka z 1982 roku, są tytułowe Nike Air Force 1 LV8 EMB “Black Silver”. Patrząc na nie, pierwsze co przychodzi nam na myśl, to niemniej ikoniczne Nike Terminator o wysokiej cholewce, których tył zdobił pokaźny napis 'NIKE'. W przypadku Air Force 1 LV8 EMB jest bardzo podobnie, z tym, że napis przeniesiono na bok pięty. Kolorystycznie, trochę na siłę możemy doszukiwać się podobieństw do oryginalnej kolorystyki Terminatorów z 1985 roku, ale materiałowo już nie. Buty skonstruowano bowiem z naprawdę przyjemnego połączenia materiałów, wśród których znajdziemy takie fabrykaty, jak naturalna skóra, płótno czy materiał tekstylny o fakturze drobnego sztruksu. Kolorystycznie jest raczej spokojnie. Postawiono na sprawdzone połączenie czerni i bieli z dodatkiem szarości. Zwróćcie też uwagę na niestandardowe logo na metce podkreślające wyjątkowość tego wydania.

Buty w sprzedaży zobaczymy już 29 kwietnia. Szukajcie ich w takich punktach, jak Warsaw Sneaker Store czy sieci sklepów Worldbox, gdzie powinny się pojawić.