Sprawdźcie nowe Asics GEL-Kayano 14 'Pink Salt'

21 kwiecień 2021
Sprawdźcie nowe Asics GEL-Kayano 14 'Pink Salt'

Korzenie performance'owego modelu Asics GEL-Kayano 14 sięgają 2008 roku i wtedy też ta biegowa sylwetka otrzymała tytuł buta roku. Linia ta rozwijana jest po dziś dzień, a aktualnie Asics oferuje nam 27 odsłonę  sportowego Kayano.

Aktualnie buty stanowią nową odsłonę sneakersów do biegania w unikalnym stylu retro, nawiązują do estetyki lat 2000. Wskrzeszone Asics GEL-Kayano 14 oferują te same wyniki sportowe co kiedyś, a wszystko to za pomocą nowoczesnych materiałów i komponentów. W ramach ciekawostki japońska marka zdradziła, że wersja ta jest pierwszym modelem tej serii sneakersów, która została zaprojektowana przez kogoś innego niż Toshikazu Kayano. Już za kilka dni, a dokładnie 23 kwietnia na półkach wybranych sklepów zobaczymy ich nowa, wiosenną kolorystykę zdominowaną przez róż. Nadchodzące Asics GEL-Kayano 14 'Pink Salt' wykonano z połączenia różowego zamszu oraz jasnej siateczki, które idealnie sprawdzą się w cieplejsze dni. Za maksymalny  komfort użytkowania zadba oryginalna podeszwa środkowa z amortyzacją w technologii GEL™, której nowoczesną konstrukcję zamkniętą w kapsułce widać gołym okiem. 

Sugerowana cena detaliczna za Asics GEL-Kayano 14 'Pink Salt' wyniesie 140$. Butów szukajcie w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store