Proponowany post

STAMPD x BAPE Roadsta - Zapowiedź

19 styczeń 2018
STAMPD x BAPE Roadsta - Zapowiedź

Pozostajemy w temacie japońskiej marki BAPE, ale tym razem nie o kijach i piłeczkach do golfa, a o kolejnym kolaboracyjnym projekcie. Tym razem będzie to pierwszy wspólny projekt z kalifornijskim, głównie streetwearowym labelem STAMPD, który nam głównie kojarzy się ze współpracą z Pumą. 

Baza, która wytypowana została do wspólnych działań, też jest niecodzienna. BAPE i STAMPD wspólnie postawili na model Roadsta, który na sklepowych półkach po raz pierwszy zadebiutował w 2000 roku. Upper to konstrukcja wykonana z wysoko lakierowanej skóry licowej o fakturze przypominającej poprzecierany beton, która naprawdę robi niemałe wrażenie. Całość idealnie komponuje się z jasnymi dodatkami czy podeszwą z gazową poduszką na tyle. Biorąc pod uwagę to, że STAMPD świetnie czuje się w tworzeniu odzieży, obstawiamy, że na równi z butami do sprzedaży trafi jakieś Shark Hoodie.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Wszystko wydarzyć powinno się w wiosenno-letnim sezonie, nie później.BAPE
STAMPD

Tagi: -