Studio FY7 x New Balance 992 Już Niebawem Trafią Do Sprzedaży

05 październik 2020
Studio FY7 x New Balance 992 Już Niebawem Trafią Do Sprzedaży

New Balance 992, to jeden z flagowych modeli amerykańskiej marki. Od momentu, kiedy brand postanowił wskrzesić jego oryginalną, przez wielu uważanych za najlepszą w historii szarą kolorystykę na sklepowych półkach pojawiło się już kilka naprawdę ciekawych kolaboracyjnych projektów. Do grona ekip, które miały zaszczyt stworzenia własnej wersji tej świetnej sylwetki dołącza paryska agencja kreatywna Studio FY7u dowodzona przez Younes Bendjima


Mimo tego, że może na pierwszy rzut oka tego nie widać, to bardzo prosta kolorystyka nie wzięła się tutaj przypadkowo. Beżowo-czarne New Balance 992 z białymi oraz 3M'kowymi dodatkami swoim wyglądem nawiązują do jasnych, piaszczystych wydm południowej Algierii, a ciemne dodatki to odniesienie do starożytnej architektury pustynnego miasta Ghardaïa, które mocno wpłynęło na pracę samego Le Corbusiera. Jeżeli chodzi o użyte do produkcji materiały, to jak przystało na New Balance, wszystko stoi na najwyższym poziomie. Upper skonstruowano przy użyciu jasnego, miękkiego zamszu naturalnego pochodzenia z kontrastującą, ciemną siateczką oraz skórą na szczycie języka. Tak jak wspomnieliśmy, wszytko przełamane zostało kilkoma odblaskowymi detalami z 3M'ki oraz bielą, której przewagę mamy na połowie  świetnie amortyzującej oraz zapewniającej maksymalny poziom komfortu podeszwie.

Sprzedaż butów rusza już 22 października. Należy pamiętać, że dostaniemy je tylko i wyłącznie za pośrednictwem studiofy7.com.


Studio FY7