Stüssy Wypuszcza Pięć Ręcznie Farbowanych Wersji Swoich Nike Air Force 1

25 styczeń 2021
Stüssy Wypuszcza Pięć Ręcznie Farbowanych Wersji Swoich Nike Air Force 1

Kultowa, aż trudno w to uwierzyć, ale goszcząca na streetwearowym rynku od 40 lat marka Stüssy po raz kolejny łączy siły z innym gigantem - Nike. Nie dalej jak kilka tygodni po wypuszczeniu dwóch wspólnych, kolaboracyjnych kolorystyk ponadczasowego modelu Air Force 1, fason ten powraca z zupełnie nowym, unikalnym, kolorowym, limitowanym wydaniem.

Dostępne w pięciu przykuwających oko kolorach, Stüssy x Nike Air Force 1 to efekt ręcznego farbowania w Kalifornii przez Lookout & Wonderland. Co najważniejsze i szczególne w tym przedsięwzięciu jest to, że nie proces barwienia powstał na bazie pigmentów roślinnych, naturalnych barwników i włókien, bez dodatków żadnej chemii. Kolory niebieski, zielony, żółty, fioletowy i czerwony przygotowano w etyczny sposób niezagrażający planecie, który następnie naniesiono na buty tak, aby reprezentowały każde z miast Stussy World Tour. Jeśli przyjrzeć się im z bliska, to jako bazę posłużyły świetne Nike Air Force 1 Stussy „Fossil Stone”, co może być swoistą inspiracją dla ich posiadaczy do stworzenia czegoś unikalnego. Jeżeli jednak wolicie, żeby ktoś to zrobił za Was, to już za moment nadarzy się okazja wejścia w posiadania tych ręcznie zdobionych, limitowanych kicksów. 

Buty w ograniczonych ilościach dostępne będą sklepie internetowym Stussy już 29 stycznia o godz. 10 am czasu PST - Pacific Standard Time.