Proponowany post

Supreme Drop List 5.19.2019

05 wrzesień 2019
Supreme Drop List 5.19.2019

Już jesteśmy po pierwszym stacjonarnym oraz internetowym dropie nowojorskiej marki Supreme. Co więcej, znacząca część zamówień, które według naszej wiedzy wychodzą z magazynu z Holandii u pierwszych klientów były już po kilku dniach, co jest sporym zaskoczeniem, bo dobrze pamiętamy, że jeszcze stosunkowo niedawno na paczki z pierwszego rzutu czekało się po miesiąc albo i dłużej. 

Dziś pokażemy Wam listę rzeczy, których spodziewać możecie się przy okazji drugiego z kolei dropu nowego, jesienno/zimowego sezonu FW19. Najważniejszą według nas rzeczą jest kolaboracyjny projekt na linii Nike x Supreme na bazie modelu Dunk Low Pro, który dostępny będzie w trzech dwukolorowych wersjach kolorystycznych do wyboru, czerwono-białej, złoto-granatowej oraz czarno-srebrnej, która jest naszym faworytem. Z pozostałych ciekawych itemów w sprzedaży raz jeszcze pojawi się kultowe hoodie 'S Logo' w sześciu wersjach do wyboru, dostępne w zestawie z pasującymi do kompletu spodniami dresowymi. Kolejnym setem będzie nylonowy anorak w komplecie z dresami wykonanymi z tego samego, jak podaje producent 'ciężkiego' materiału. Nie zabrakło też dwóch modeli kurtek, trzech swetrów z motywem tribala, do których dokupić możecie cargo pants'y, hoodie, longsleeve'ów, baseballowych topów czy teesów. Dodatkiem będzie koszula z krótkim rękawem i grafiką Rity Ackermann oraz nakrycia głowy. Wszystko wskazuje na to, że zabrakło akcesoriów. Poniżej pełna lista wraz z przybliżonymi cenami.

Dopowiadając na pytanie 'Kiedy Drop Supreme?'. Teraz odbywać powinny się one standardowo co czwartek o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie www.supremenewyork.com.

Supreme®/Nike SB Dunk Low - 110$


S Logo Hooded Sweatshirt - 168$


S Logo Sweatpant - 158$


Heavy Nylon Anorak - 168$


Heavy Nylon Pant - 128$


Tribal Camo Sweater - 148$


Cargo Pant - 148$


Cop Car Embroidered Work Jacket - 188$


Wool Harrington Jacket - 458$


Doves Hooded Sweatshirt - 158$


Flags L/S Top - 88$


Rita Ackermann/Supreme Rayon S/S Shirt - 148$


Rotten Baseball Top - 98$


Waffle Pocket Tee - 78$


Military Camp Cap - 48$


Outline Beanie - 38$


Pumpkin 6-Panel - 44$


Supreme