Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Supreme i Jordan Brand (Ponownie) We Wspólnym Projekcie

24 kwiecień 2019
Supreme i Jordan Brand (Ponownie) We Wspólnym Projekcie

Dziś pojawiła się informacja, jakoby trwały prace nad nową wersją kolorystyczną modelu Air Jordan 14, w którą zamieszana jest też marka Supreme. Wybór czternastek, jako obiektu kolaboracji jest bardzo zaskakujący, wszak nie jest to najpopularniejszy model serii. Nie mniej jesteśmy bardzo ciekawi, jaki będzie końcowy efekt. Nie pojawiły się jeszcze żadne zdjęcia, dlatego na razie nie mamy informacji o tym, jakie kolory pokryją cholewkę, ani tym bardziej nie wiemy nic na temat materiałów. Jedyne, co wiemy, to że buty trafią do sprzedaży ja jesieni lub w zimie tego roku. 

Poprzednio kolaboracja dwóch marek, przyniosła nam trzy, bardzo fajne kolorystyki modelu Air Jordan 5. Aż ciężko uwierzyć, że było to w 2015 roku! Nie spodziewamy się, żeby Air Jordan 14 przebiły ich popularność, ale jesteśmy dobrej myśli. Mamy nadzieję, że branding Supreme zostanie umieszczony w subtelnym miejscu, że będzie to porządne wydanie ze specjalnym opakowaniem i dodatkami. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się jakichkolwiek przecieków na ten temat. Jesteśmy przekonani, że stanie się to już niedługo. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie, bo na pewno będziemy pisali o tych butach jeszcze nie raz...i nie dwa.

Jak myślicie, z jakim przyjęciem spotkają się Supreme x Air Jordan 14? Czy pomimo tego, że czternastki nie są tak lubiane, jak trójki, czy czwórki, to w kolaboracji z Supreme ludzie się na nie rzucą? Czekamy na Wasze komentarze.