Supreme łączy siły z japońską marką South2 West8

19 kwiecień 2021
Supreme łączy siły z japońską marką South2 West8

Szczerze powiedziawszy, takiej współpracy zupełnie się nie spodziewaliśmy. Nowojorska, streetwearowa potęga, marka Supreme łączy siły z japońskimi specjalistami z South2 West8

Założona w 2003 roku, South2 West8 to japońska marka specjalizująca się w wędkarstwie. Siedziba firmy znajduje się na Hokkaido, regionie w północnej Japonii, znanym z dziewiczej przyrody, skąd bardzo mocno czerpie brand, a nazwa nawiązuje do adresu jej flagowego sklepu w pobliskim mieście Sapporo. W szeroko pojętym temacie wędkarstwa South2 West8 kładzie szczególny nacisk na Tenkara - metodę wędkarstwa muchowego bardzo popularną na wyspie. Z grubsza tłumacząc Tenkara wyróżnia się prostym i intuicyjnym podejściem do wędkarstwa muchowego, a sprzęt używany do tego typu wędkarstwa jest przejrzysty i minimalistyczny. Tenkara jest to bardzo prosta i ekscytująca metoda łowienia ryb na sztuczne muchy dająca możliwość na załapanie bliskiego kontaktu z naturą i dzikim strumieniem. 

W ramach wspólnej kolekcji Supreme wraz z South2 West8 opracowali szereg świetnych itemów. Kolekcja składa się funkcjonalnej kurtki River Trek z dopinanymi rękawami, parki Bush z siateczki, kamizelki Bush, kolorowe kurtki polarowe, spodni River Trek 2 w 1, spodni Bush, spodni z paskiem czy koszulki typu Longsleeve z grafikami. Dopełnieniem całości będzie między innymi siateczkowe bagi, kapelusze, kominiarki, czy oczywiście wędki.

Sprzedaż ruszy już w ten czwartek 22 kwietnia