Proponowany post

Chyba Jednak Pojedziemy Gdzieś W Te Wakacje!

Filmy inspirujące do podróży

Supreme Na Dobre Zamyka Swój Pierwszy Sklep Przy Lafayette

20 wrzesień 2019
Supreme Na Dobre Zamyka Swój Pierwszy Sklep Przy Lafayette

W luty tego roku informowaliśmy Was, że 'Pierwszy Sklep Supreme W Nowym Jorku Chwilowo Został Przeniesiony' dosłownie kilkaset metrów dalej, a kultowy, pierwszy lokal Supreme mieszczącym się przy ulicy Lafayette przejść ma gruntowny remont. Jak się jednak okazuje, nie będzie remontu i nie będzie też otwartego 25 lat temu miejsca, które aktualnie jest do wynajęcia.

Wszystko wskazuje na to, że na przestrzeni pół roku plany drastycznie się zmieniły i podjęto decyzję o nieodświeżaniu starego miejsca i zupełnej rezygnacji z poprzedniej miejscówki. Prawdopodobnie nowojorski Supreme pozostanie w planowano 'tymczasowe'j lokalizacji przy ulicy 190 Bowery, gdzie od 1898 roku mieściła się siedziba banku Germania Bank, a jako ostatni miejsce to zajmował butik Totokaleo, który przeniósł się na 61 Crosby. Na witrynach starej miejscówki pojawiły się już ogłoszenia z opcją wynajmu, a nieoficjalnie mówi się, że osoba chcąca podnająć miejscówkę pod pierwszym adresem Supreme musi liczyć się z miesięcznym kosztem rzędu 70 tysięcy dolarów samego czynszu. 

Decyzja, o zamknięciu pierwszego sklepu Supreme, którego historia sięga początków marki, jest dla nas niezrozumiałym ruchem, ale wierzymy, że to oznacza to zmianę na jeszcze lepsze.


Tagi: supreme,