Supreme Paris Opening

10 marzec 2016
Wszystko co musicie wiedzieć o otwarciu paryskiego sklepu nowojorskiej marki.

O otwarciu drugiego stacjonarnego sklepu Supreme na Starym Kontynencie głośno było już od ubiegłego roku. Dziś oficjalnie sklep otwiera swoją przestrzeń i mamy możliwość zajrzeć do środka. Tak jak przystało na inne punkty, tak i w tym króluje połączenie jasnego drewna z metalowymi oprawami co idealnie miesza tradycyjny styl z nowoczesnym. Jedną z tradycji sklepów 'Preme są elementy wnętrza zaprojektowane przez Marka Gonzaleza, kultowego ridera, który jest jednocześnie artystą. Gonz jest długotrwałym przyjacielem ekipy stąd też jego częste udziay w sesjach zdjęciowych oraz prezentacja rzeźb jego autorstwa we wnętrzach.


Wczoraj wieczorem miała miejsce zamknięta premiera dla wybranych gości. Wśród VIP'ów pojawiły się takie postaci jak Paul MIttleman (ex-Stussy, aktualnie adidas Originals), Eddie Cruz (UNDFTD), Ian Connor, Errolson Hugh (Acronym, ACG, Stone Island Shadow Project, Arc'teryx Veilance), Stephane Ashpool (Pigalle), Aaron Bondarof (OG Supreme Crew), Jason Dill, Gosha Rubchinskyi, Kim Jones (Louis Vuitton), Joerg Haas (Beinghunted), Michael Dupouy (LaMJC, All-Gone), Garry Warnett (Crooked Tongues, gwarizm), aktorka Chloe Sevigny, Va$htie Kola i sporo innych.


Wśród gości rozdano specjalną, okolicznościową koszulkę. Biały t-shirt przedstawia z przodu czarne box-logo, a na plecach widnieje czarny napis: Bonjour Madame 10 - 3 - 2016.


Wieczorem zabawa przeniosła się do klubu Le balajo, gdzie miała miejsce oficjalna impreza, na której wystąpił kultowy amerykański raper Cam'ron. Wśród gości zjawił sie m.in. Pharrell.

 

A tak dzisiaj rano 'bawili się' zwykli śmiertelnicy:

 

Jeżeli wybieracie się do Francuskiej stolicy, poniższy adres jest pozycją obowiązkową:

Supreme Paris

20 Rue Barbette
75003 Paris (mapa)

Godziny otwarcia:

Pon-Sob: 11-19
Nied: 12-18

Tagi: -