Proponowany post

Supreme x Nike Air Max 96 - Zapowiedź

18 sierpień 2020
Supreme x Nike Air Max 96 - Zapowiedź

Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Nike szykuje się do powrotu Nike Air Max 96 II. Część zagorzałych fanów na pewno ucieszy ten fakt i buty znajdą się w ich prywatnych kolekcjach. Niemniej jednak, to nie ta wersja jest tą, do której wzdychają OG Sneakerheadzi, a w temacie powrotu 'prawdziwych' AM96 cisza... Jeżeli nie wiesz, o które wydanie nam chodzi, zajrzyj tutaj

Okazać się może, że i 'prawilne' Air Max 96 również pojawią się w sprzedaży, a podejrzewamy tak , ponieważ w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie nowej wersji tego właśnie modelu powstałej we współpracy z ekipą nowojorskiej marki Supreme, która z Nike działa od lat. Nie pierwszy raz też zdarza się, kiedy jakiś model najpierw do sprzedaży trafia jako collab, a potem dopiero zasila szeregi bieżącej kolekcji. Niemniej jednak skończmy dywagację i przejdźmy do sedna sprawy, czyli tytułowego wydania. Niestety, na ten moment w sieci pojawiło się tylko i wyłącznie jedno zdjęcie Supreme x Nike Air Max 96, które nie grzeszy jakością. Na jego podstawie zauważyć możemy, że buty wykonano przy użyciu granatowej skóry licowej z przeźroczystym materiałem, którym wypełniono 'zęby' na froncie powstałe z inspiracji morskimi falami. Na tyle nie mogło zabraknąć tłoczonego napisu Supreme, który zapewne znajdziemy też na wkładkach wewnątrz. Całość postawiona jest na śnieżnobiałym midsole'u z czerwonym wnętrzem systemów Air Max. Niestety, już na pierwszy rzut oka widać, że produkcyjnie Nike bardzo słabo poradziło sobie z odwzorowaniem kształtu podeszwy wewnętrznej i pozostawia on wiele do życzenia. 

Widoczne tutaj Supreme x Nike Air Max 96  w sprzedaży zobaczyć mamy jeszcze w tym sezonie. Obstawiamy też, że na jednej kolorystyce nie stanie.


Nike
Supreme