Proponowany post

Supreme x Nike Air Max Goadome - Zapowiedź

12 styczeń 2021
Supreme x Nike Air Max Goadome - Zapowiedź

Nike Air Max Goadome to prawdziwy zawodnik wagi ciężkiej, który niejednokrotnie radził sobie ze srogą zimą. Początki tej sylwetki sięgają 2001 roku, kiedy to zasiliła ona kultową, przeżywającą swój renesans linię ACG ( All Condition Gear ). Na przestrzeni lat model ten kilkukrotnie pojawiał się w sprzedaży, a teraz w akompaniamencie kultowego streetwearowego brandu z Nowego Jorku, marki Supreme wraca w hajpowej wersji, która zdecydowanie nie każdemu z Was przypadnie do gustu, bo nie oszukujmy się Nike Air Max Goadome, nie należy do najbardziej urodziwych sneakersów na świecie.

Supreme x Nike Air Max Goadome, które w sprzedaży zobaczyć mamy jeszcze w nadchodzącym sezonie SS21, który startuje 18 lutego, dostępne będą w conajmniej dwóch wersjach kolorystycznych. Każdą z nich charakteryzuje niecodzienny jak na hikingową, ale miejską sylwetkę materiał, z którego skonstruowano cholewkę. Ekipa Supreme postanowiła tchnąć w nie nieco życia i ciężki, masywny i mający nas chronić przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi upper wykonano z materiału imitującego skórę węża. Na wysokim kołnierzu na tyle widnieje sporych rozmiarów tłoczony napis Supreme, na boku logo Baby Swoosh, a ponad nim czerwona metka, która często pojawia się na kolaboracyjnych projektach Nike x Supreme. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wersję czerwoną, czy też czarną, każda z nich postawiona jest na masywnej, ciemnej podeszwie wewnętrznej z systemem amortyzacji Air Max. O maksymalną przyczepność dba rozbudowany bieżnik na spodzie.

Szczegóły premiery Supreme x Nike Air Max Goadome 

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczyć mamy gdzieś w trakcie trwania nadchodzącego sezonu SS21. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 190$, czyli całkiem sporo.

Sprawdź również: Oficjalne Zdjęcia Wszystkich Czterech Kolorystyk Supreme x Nike SB Dunk Low

Nike
Supreme