Proponowany post

Supreme x Nike Air Max Tailwind 4 - Zapowiedź Dwóch Kolorystyk

12 luty 2019
Supreme x Nike Air Max Tailwind 4 - Zapowiedź Dwóch Kolorystyk

Część z Was zapewne już wie, że Nike szykuje się do kolejnego wielkiego powrotu. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was, że w 2019 roku na sklepowych półkach ujrzymy debiutujący na rynku w 1999 roku, nieco zapomniany model Air Tailwind 4. Wszytko, oczywiście w okazji okrągłej, 20. rocznicy powstania tej sylwetki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o nim nieco więcej odsyłamy Cię tutaj, a w tym miejscu przyjrzymy się pierwszej zapowiadanej kolaboracji właśnie na jego bazie.

Na pierwszy ogień idzie kultowy już, nowojorski brand Supreme, którego nikomu specjalnie nie musimy przedstawia. W ramach nadchodzącej wielkimi krokami najnowszej kolekcji SS19 zobaczymy właśnie wyżej wspomnianą sylwetkę. Na ten moment wyciekły zdjęcia dwóch wariantów kolorystycznych, ale obstawiamy, że skończy się na co najmniej 4. To jednak tylko nasze przypuszczenia i stać się może zupełnie inaczej. Materiałowo nie jesteśmy jednoznacznie określić, z czego tak naprawdę skonstruowane są buty. Obstawiamy, że cholewka skonstruowana jest przy użyciu syntetycznego nubuku oraz siateczki, która przepleciona jest obijającą światło nicią, o czym świadczą zdjęcia z flash'em. Centralną część upper'a zajmuje szlufka przytrzymująca język z haftowanym logo marki. Tak jak wspominaliśmy, na ten moment wiemy o dwóch wersjach kolorystycznych. Wybierać będziemy pomiędzy czarną z dodatkiem granatu oraz miedzi i biało-czerwoną, którą w naszym kraju otrzymała już przydomek 'patriotycznej'. 

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.
Nike
Supreme