Proponowany post

Nadchodzą adidas Yeezy 500 High 'Slate'

Premiera jeszcze w tym roku.

SVD x adidas Consortium Sobakov Boost

06 maj 2019
SVD x adidas Consortium Sobakov Boost

Pozostajemy w temacie niemieckiej marki z trzema paskami i jej nadchodzących, kolaboracyjnych projektów. Po dosłownie przed chwilą prezentowanej, nowej kolorystyce adidas Yeezy Boost 70 V2 'Vanta', o której nieco więcej dowiecie się tutaj, przychodzi pora na współpracę z ekipą stacjonującego w słonecznej Barcelonie, świetnie zaopatrzonego, luksusowego butiku Sivasdescalzo, w skrócie SVD. 

Bazą stał się bardzo charakterystyczny śmiało, można powiedzieć, że trudny model butów, którym jest wschodnio-brzmiący Sobakov w wersji Boost. Sam but powstał z inspiracji klasycznym, piłkarskim obuwiem, a charakterystyczne, falujące paski na boku, swoim wyglądem nawiązują do designu korków adidas Predator Precision z początku XXI wieku. Kolaboracyjna kolorystyka już przy pierwszym kontakcie zdecydowanie przykuwa oko. Wszytko, to spowodowane jest nie tylko przez bardzo specyficzną, niskoprofilową bryłę z wieloma przeszyciami, ale i barwy, którymi pokryto poszczególne, konstrukcyjne panele wykonane z miękkiej siateczki, zamszu oraz skóry licowej. Co do kolorystyki, front oraz język zdobią dwa kontrastujące klasyki, czerń oraz biel. Panele boczne zabarwiono na zielono i przełamano pomarańczowymi, pofalowanymi paskami brandingu na boku, a tył wykończono niebieskim. Całość osadzona jest na szczycie kauczukowej, karbowanej podeszwy w przedniej części oraz czarnej pianki Boost wyłaniającej się na tyle. O definiującej limitowaną linię adidas Consortium metce przebitej przez język nie mogliśmy nie wspomnieć. 

Data premiery przewidziana jest na 9 maja. Jeżeli chodzi o nasz kraj SVD x adidas Consortium Sobakov Boost pojawią się tutaj. Sugerowana cena detaliczna to 180 euro.


SVD x adidas Sobakov Boost
Styl: G26281
Data: 9 maj, 2019
Cena: 180 euro

adidas
SVD