Proponowany post

Świętuj Walentynki Z Superstarem

14 luty 2018
Świętuj Walentynki Z Superstarem

Dziś Święto Zakochanych, z tej okazji wielu producentów obuwia od kilku ładnych lat wypuszcza inspirowane tym dniem buty, a nawet całe packi czy kapsuły tak, jak chociażby niemiecka Puma. Nie o Pumie jednak dziś, a wywodzącym się z tego samego kraju adidas Originals. 

Pierwszy skrzypce tym razem gra klasyk z 1969 roku, nie kto inny jak sam Superstar. Na pierwszy rzut oka śmiało, można stwierdzić, że buty z zewnątrz nie wyróżniają się niczym szczególnym, przecież mamy tutaj jedynie białą bazę ze wszystkimi białymi elementami. Nic bardziej mylnego. Wewnętrzna część cholewki pozbawiona jest trzech charakterystycznych pasków, w której miejscu dosłownie znajdziemy połówkę serca. Druga, na drugim bucie. Po odpowiednim złożeniu całość tworzy krwistoczerwone serce. Ze względu na to, że żadna inna marka nigdy czegoś takiego nie wymyśliła, sam pomysł naprawdę nam się podoba.

Buty już niebawem powinny pojawić się tutaj, gdzie już teraz możecie dostać naprawdę sporo najróżniejszych wersji tego modelu.adidas

Tagi: -