Proponowany post

Szczegółowe Zdjęcia Air Jordan 12 'FIBA'

13 czerwiec 2019
Szczegółowe Zdjęcia Air Jordan 12 'FIBA'

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Air Jordan 12 'FIBA'. Ten wariant kolorystyczny powstał w związku ze zbliżającymi się koszykarskimi mistrzostwami świata. Ciekawe, dlaczego wybrano akurat AJ12...czy ma to jakiś związek z dwunastkami 'CNY'? Trzeba będzie zgłębić ten temat. Dziś chcemy się z Wami podzielić kilkoma bardzo szczegółowymi zdjęciami tych butów. Dzięki nowym ujęciom możemy bardzo dokładnie zerknąć na detale i wstępnie ocenić jakość tego wydania.

Cholewkę tych specjalnych Air Jordan 12 zbudowano z białej skóry, która wygląda na materiał bardzo dobrej jakości. Jest nią pokryty język, na którym nie mogło zabraknąć charakterystycznego napisu "Two 3". Bardzo interesująco wyglądają boczne panele, które udekorowane są licznymi wzorami. Wzory są naniesione podobnie do tych, które widzieliśmy na Air Jordan 4 Laser SE 'Black Gum'. Białą cholewkę zestawiono z czerwonym socklinerem i złotymi detalami. Interesująco prezentuje się metka na pięcie, gdzie standardową metkę zastąpiono chińskimi napisami. Buty stoją na białym midsoleu i outsole'u. Tutaj wyróżniają się czarno-czerwona płytka z włókna węgloweg, Jumpman i numer "23".

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie, premiera Air Jordan 12 'FIBA' odbędzie się 24 sierpnia, czyli na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw. Niestety nadal nie udało nam się ustalić, czy buty znajdą się w ofercie któregoś z polskich sklepów. Omawiane Air Jordan 12 powinny pojawić się na stronie producenta, albo w aplikacji SNEKRS. Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących tej premiery.
Air Jordan 12 “FIBA”
kolor: White/University Red-Metallic Gold
styl: 130690-107
cena: $190
Tagi: jumpman23,