Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Szczegóły Premiery KITH x Coca-Cola x Converse Chuck 70

07 sierpień 2019
Szczegóły Premiery KITH x Coca-Cola x Converse Chuck 70

Pierwszy raz na temat wspólnego projektu pomiędzy kolaboracyjnym wirtuozem, Ronnie Fiegiem, założycielem kultowej, teraz już sieci butików KITH, a globalną marką Coca-Cola mieliśmy okazję wspominać dokładnie 23 grudnia 2016 roku. Od tamtej pory duet ten już kilkukrotnie łączył siły, a to jeszcze nie koniec.

Część z Was pamiętać też może, że do tego duetu dołączyła również amerykańska marka Converse, na podstawie której produktów pracował Ronnie i Coca-Cola. Mowa tutaj oczywiście o kultowych trampkach w kilku wersjach charakterystycznego haftu na boku i kolorach do wyboru. Więcej na ich temat dowiecie się tutaj. Jeden z wariantów, był o tyle szczególny, że trafił jedynie do rąk 'Rodziny i Przyjaciół' Roniego i to właśnie on był najbardziej pożądany. Jak się jednak okazuje, Ronnie, Coca-Cola oraz Converse planują to zmienić i wykonane z jasnego, postrzępionego denimu trampki Chuck 70 trafią do szerszej sprzedaży. Tak jak wspominaliśmy, wysoka cholewka butów skonstruowana jest przy użyciu spranego denimu z wielkim, wypukłym haftem 'Coca'Cola' na boku oraz kontrastującą, krwistoczerwoną naszywką po wewnętrznej stronie. Całość spleciona jest jasnymi, przeciągniętymi przez srebrne oczka sznurówkami i postawiona na szczycie śnieżnobiałej, wulkanizowanej podeszwy z neonowo-zielonym spodem. Kropką nad i jest gumowy element z napisem 'KITH' na boku. 

Buty do sprzedaży, we wszystkich lokalizacjach KITH oraz specjalnie przygotowanym pop-upie w Oahu na Hawajach trafią 9 sierpnia.Wydanie F&F

KITH
Coca-Cola
Converse