Szykuje nam się kolejny restock adidas Yeezy Boost 700 "Wave Runner"

19 kwiecień 2021
Szykuje nam się kolejny restock adidas Yeezy Boost 700 "Wave Runner"

adidas Yeezy Boost 700 w pierwszej kolorystyce 'Wave Runner' przez wielu fanów sneakersów uznawany jest za najlepsze 700 w historii, a przez niektórych za najlepsze Yeezy w ogóle. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy myślicie o tym wypuszczonych w sierpniu 2017 roku sneakersie, który początkowo był ekskluzywnym wydaniem dla yeezysupply. W 2018 oraz 2019 roku Kanye i niemiecka marka zaskoczyli nas globalnym restockiem tej świetnej sylwetki, która ze względu na swoją ekstremalną popularność zniknęła ze sklepowych półek w mgnieniu oka.

Nie od dziś wiadomo, że Kanye i adidas lubują się we wszelkiego rodzaju restockach, co najlepiej obrazują psujące krew resellerom addias Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Zebra', które wracały na półki już kilkukrotnie. Nie inaczej będzie w przypadku wyżej wspomnianych adidas Yeezy Boost 700 "Wave Runner". Jak donosie YEEZY MAFIA ten idealny reprezentant nurtu daddy shoes raz jeszcze pojawi się sprzedaży. Można śmiało powiedzieć, że jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej wpływowych modeli i kolorystyk sneakersów od Westa powstałych podczas całej jego kadencji z adidasem i jest więcej niż pewne, że buty sprzedadzą się momentalnie.

Wczesne doniesienia mówią, że buty w takich puntach jak CL20 zobaczymy w sierpniu. Buty prawdopodobnie będą kosztować równowartość 240$.