Proponowany post

Szykuje Nam Się Nowa Wersja Air Jordan 1 High OG W Barwach Bulls

04 luty 2019
Szykuje Nam Się Nowa Wersja Air Jordan 1 High OG W Barwach Bulls

Model Air Jordan 1 High OG cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. W zeszłym roku na rynku pojawiło się sporo fajnych kolorystyk, które wśród sneakerheadów podnosiły ciśnienie. Marka Jordan uznała, że należy iść tą drogą i postanowiła stworzyć kolejną wersję, która będzie korzystała z klasycznych "Bullsowych" barw. Niestety nie posiadamy jeszcze żadnych zdjęć, ale w sieci pojawił się koncept, który możecie zobaczyć poniżej. Według niego, możemy się spodziewać, że omawiane jedynki będą swego rodzaju odwróconą wersją 'Black Toe'...przynajmniej tak, to nam się w pierwszej chwili skojarzyło. Może marka postanowiła wrócić do serii 'Alternate', której opierała się o warianty kolorystyczne, które były planowane oryginalnie, ale z różnych powodów je "skreślono".

Gdyby Air Jordan 1 High OG 'Chicago Alternate' (to nasz roboczy pseudonim) pojawiły się w takiej formia, jaką widzimy na poniższej grafice, to nie mielibyśmy żadnych zastrzeżeń. Pytanie, na jakie materiały zdecydują się projektanci? Czy cholewka będzie w całości wykonana ze skóry, czy może któryś z elementów będzie z zamszu? Może do butów będzie przypisana jakaś historia i znajdą się one w konkretnej kolekcji. Pytań jest wiele, ale odpowiedzi powinniśmy poznać już wkrótce...choć do planowanej premiery zostało jeszcze bardzo dużo czasu.

Skoro już o tym wspomnieliśmy, to według źródeł Air Jordan 1 High OG 'Chicago Alternate' mają pojawić się sprzedaży w październiku. Już nie możemy doczekać się pierwszych zdjęć tych butów, ale obstawiamy, że podobnie jak kilka innych wydań AJ1, tak i te będą hitem. Zgadzacie się z nami?