Proponowany post

Nike Air Max 1 'Olive Canvas'

Jesienna kolorystyka.

Szykuje Się Nam Premiera Kolejnej Kolorystyki OFF-WHITE x Nike Air Force 1 Low

17 kwiecień 2018
Szykuje Się Nam Premiera Kolejnej Kolorystyki OFF-WHITE x Nike Air Force 1 Low

Kolejny dzień i kolejne wieści z obozu Nike i OFF-WHITE. Czy to nie robi się już nudne? Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam trzy nowe kolorystyki modelu Blazer Mid będące efektem tej współpracy, z czego jedna zaskoczyła nas szczególnie. Mówimy tutaj oczywiście o tej w mocno rzucającym się w oczy voltowo-żółtym kolorze. 

Jak się okazuje Virgil i Nike nie z byle powodu, bo wszystko wskazuje na to, że większość przyszłych modeli będzie dostępna w kolorystyce szarej, czarnej i właśnie voltowej. Drugim modelem, który pojawić ma się ubrany w kolor niemal żywcem zdjęty z odblaskowej kamizelki, ma być Air Force 1 w wersji Low. Na ten moment jednak nie dysponujemy żadnymi szpiegowskimi zdjęciami, a jedynie mock-upem, który jak powszechnie wiadomo, bardzo potrafi przypominać wersję finalną. Na ten moment na więcej musimy poczekać.

Jeżeli wszystko pójdzie z planem, to buty w sprzedaży pojawią się w okolicach października. Co myślicie o takiej wersji Nike Air Force 1 x OFF--WHITE? Według nas jest ok.Nike
OFF-WHITE

Tagi: nike,