Proponowany post

Ta Torebka W Kształcie Myszki Mickey Od GUCCI Kosztuje Ponad 17.000zł

05 marzec 2019
Ta Torebka W Kształcie Myszki Mickey Od GUCCI Kosztuje Ponad 17.000zł

Włoski do mody GUCCI słynie z kontrowersyjnych projektów. Umówmy się, nie każdemu do gustu przypadnie odważny design marki często przepełniony kolorowymi wzorami czy materiałami i to w dość pokaźnych cenach. 

W ubiegłym roku wspólnie z Disney z okazji 90. urodzin kultowej Myszki Mickey, GUCCI postanowiło wejść w małą współpracę. Efektem działań tego duetu jest wykonana z tworzywa sztucznego przy użyciu drukarki 3D torebka w kształcie twarzy tej fikcyjnej postaci, którą zaprezentowano podczas pokazu promującego wiosenno-letnią kolekcję SS19. Do wyboru będziemy mieli dwa warianty. Pierwszy jest wierną kopią naturalnego wyglądu myszki, natomiast drugi to już luźna interpretacja tematu. Jasna baza pokryta jest czerwonymi 'bazgrołami' z napisem 'mon petit chou' wokół głowy. Każda z nich zamykana jest na magnetyczny zamek, a na rączce ma wytłoczone logo GUCCI. 

Torby już teraz w cenie jedynych 4500$ możecie zamówić tutaj. Po złożeniu zamówienia trzeba uzbroić się w cierpliwość, bowiem paczka może iść do Was nawet 90 dni.


GUCCI

Tagi: gucci