Proponowany post

Tak Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' Prezentują Się Na Oficjalnych Zdjęciach

01 sierpień 2019
Tak Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' Prezentują Się Na Oficjalnych Zdjęciach

Na temat tego damskiego wydania Air Jordan 1 pisaliśmy na naszej stronie już nie raz i nie dwa (do sprawdzenia po kliknięciu tutaj). Dziś mamy jednak dla Was porcję oficjalnych fotek, którymi podzieliła się amerykańska marka..choć do premiery zostało jeszcze trochę czasu.  

Cholewka omawianych Air Jordan 1 wykonana jest w zasadzie klasycznie i bardzo przypomina klasyczne 'Black Toe'. Przód pokryty jest czarną i białą skórą, która nawiasem mówiąc, wygląda na materiał bardzo dobrej jakości. Tylna część cholewki uzupełnia czerwona satyna. Trochę inaczej niż zwykle potraktowano też "Wings Logo" które w tym wydaniu będzie plastikowe. Upper wykańcza czarna skóra na kołnierzu i biały, nylonowy język, który na samej górze ozdobiony jest metką z "Nike Air". Branding znajdziemy też na wkładkach. Całość stoi na białym midsole'u i czerwonej podeszwie zewnętrznej. Niestety nie wiemy, czy producent dorzuca do butów dodatkowe sznurowadła, ale mamy nadzieję, że tak.  

Zgodnie z tym, co pisaliśmy we wcześniejszych postach Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' pojawią się w sprzedaży 17 sierpnia. Źródła podają, że ma być to limitowane wydanie i że wyprodukowanych zostało 75 000 par. Czy to oznacza, że buty będą dostępne jedynie w wybranych miejscach? 


Air Jordan 1 WMNS “Satin Black Toe”
kolor: Black/Black-White-Varstiy Red
styl: CD0461-016
cena: $160