Proponowany post

Tak Będą Wyglądać Air Jordan 1 High OG x Nigel Sylvester

14 sierpień 2018
Tak Będą Wyglądać Air Jordan 1 High OG x Nigel Sylvester

W końcu są. O pierwszym wspólnym projekcie pomiędzy amerykańską marką Jordan, wielkim fanem jedynek, a zarazem świetnym BMXowcem, Nigelem Sylvesterem mieliśmy okazję pisać już kilkukrotnie. Dziś wracamy do tematu, bowiem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające niecodzienną wersję kultowego, koszykarskiego klasyka, którym niewątpliwie jest Air Jordan 1.

To, co widzieliśmy na pierwszych przeciekach (klik), zupełnie nie zgadza się ze stanem faktycznym. Upper wykonany jest przy użyciu naturalnej, licowej skóry w jasnym, beżowym kolorze, a nie jak w zapowiedziach dwukolorowej. Co ciekawsze, w finalnej wersji buty wyglądają, jakby całe potraktowane zostały efektem vintage, znanym nam już z kilku projektów Nike, a dodatkowo na powierzchni cholewki znajdziecie kilka przetarć. Tutaj nie jesteśmy pewni, czy nie jest to spowodowane tym, że buty ze zdjęcia są lekko używane. Beżowa baza przełamana jest czarnymi akcentami w postaci nylonowego języka oraz sznurówek, a przykuwającym oko detalem jest Baby Swoosh na froncie. Kropką nad i jest czerwona podeszwa pasująca do koloru metki na szczycie języka. 

Buty do sprzedaży mają trafić 22 sierpnia. Sugerowana cena detaliczna oscylować ma w granicach 160$. Niestety nie wiemy, czy buty dostępne będą w PL.


Nigel Sylvester x Air Jordan 1 High OG
Kolor: Sail/Varsity Red-Reflect Silver-White
Styl: BV1803-106
Data: 22 Sierpień
Cena: 160$

Jordan