Proponowany post

Tak Będą Wyglądały Air Jordan 4 'FIBA'

17 czerwiec 2019
Tak Będą Wyglądały Air Jordan 4 'FIBA'

Pod koniec zeszłego roku pojawiły się pierwsze zapowiedzi Air Jordan 4 'FIBA'. Wówczas w sieci pojawiła się grafika koncepcyjna autorstwa @houseofheat. Ich przewidywania szły w dobrą stronę, ale buty, które w zobaczymy sprzedaży, trochę się różnią. Poniżej możecie zobaczyć ich pierwsze zdjęcia. Trzeba przyznać, że projekt jest ciekawy, ale czy buty spodobają się jordanheadom? 

Cholewka tego wydania Air Jordan 4 zbudowana jest ze skóry, którą projektanci postanowili zabarwić na czerwono. Do tego mamy kilka granatowych akcentów. Czwórki 'FIBA' różnią się od większości pozostałych Air Jordan 4. Zamiast standardowej siateczki na języku i panelach bocznych, widzimy różne wzory; gwiazdki, geometryczne kształty itp. Góra języka zwieńczona jest metką z Jumpmanem i napisem "Flight". Całość stoi na granatowo-białej podeszwie środkowej i białym outsole'u z czerwonymi detalami. Niestety nie mamy widoku na tył, ani na wkładki. O ile na heel tabie spodziewamy się logo z lecącym Michaelem Jordanem, to bardzo możliwe, że wkładki zostały ozdobione specjalną grafiką. Przekonamy się, gdy pojawią się kolejne zdjęcia omawianych butów.

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale wiadomo, że Air Jordan 4 'FIBA' pojawią się w sprzedaży w lipcu. Jak tylko poznamy konkrety, od razu damy Wam znać. Teraz chcemy poznać Wasze zdanie na temat tych butów. Kto z Was widzi je w swojej kolekcji?


Air Jordan 4 SE “FIBA”
kolor: Gym Red/White-Metallic Gold-Obsidian
styl: CI1184-617
cena: $200