Proponowany post

Tak Będą Wyglądały Nike Air Max 1 Z Kolekcji 'Just Do It'

08 marzec 2018
Tak Będą Wyglądały Nike Air Max 1 Z Kolekcji 'Just Do It'

Hasło 'Just do it' to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sloganów reklamowych na całym świecie. Jego początki sięgają 1988 roku, czyli czasu kiedy Nike było już naprawdę rozwiniętym brandem z kultowym modelem Air Max 1 na koncie.

To właśnie ze względu na okrągłą, 30. rocznicę powstania, slogan ten będzie motywem przewodnim nadchodzącej kolekcji o tej samej nazwie. W jej skład wchodzą takie klasyki jak AF-1, Air Max 95 czy oczywiście wyżej wspomniane jedynki, a może coś jeszcze. Dziś bliżej przyjrzymy się tym ostatnim. Cały projekt opiera się na jasnej, skórzanej cholewce z wieloma 'dołożonymi' elementami. Mamy tutaj między innymi haftowany slogan na toeboxie, Swoosh'u czy tyle. Nie są to jednak jedyne detale, które wyróżniają to wydanie. Macie tutaj kilka haftowanych Baby Swoosh czy przyszytych na stałe patchy. Jednym słowem, rzucają się w oczy. 

Co do konkretnej daty premiery nie znamy niestety szczegółów. Wiemy jedynie, że buty na półkach takich sklepów jak Warsaw Sneaker Store pojawić się mają jesienią. Nike

Tagi: -