Proponowany post

Tak Mogą Wyglądać Nadchodzące Nike Air Max 90 x UNDEFEATED

30 lipiec 2019
Tak Mogą Wyglądać Nadchodzące Nike Air Max 90 x UNDEFEATED

Na początku tego roku, a dokładnie w lutym informowaliśmy Was, że sportowa marka Nike raz jeszcze połączy siły z ekipą kultowego butiku, a zarazem streetwearowej marki UNDEFEATED z Los Angeles (klik). Bazą do wspólnych działań miał być obchodzący w przyszłym roku swoją okrągłą rocznicę powstania model Air Max 90, który już teraz do sprzedaży trafia w wyjątkowych, limitowanych wersjach czy kolorystykach. 

Jak do tej pory mówiono, że buty w aż 8 wersjach kolorystycznych pojawią się jesienią tego roku, a teraz doszły nas słuchy, że w 2020 zobaczymy trzy nowe kolorystyki. Teraz pojawia się pytanie, czy szykują się nam dwie premiery Nike x UNDEFEATED na bazie debiutujących na rynku w 1990 roku Air Max 90, czy może zobaczymy jedynie tę drugą okrojoną do trzech kolorystyk. Bardziej prawdopodobna wydaje się ta ostatnia opcja, ale na ten moment niestety nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić i może w sprzedaży łącznie zobaczymy 11 różnych kolorystyk AM90 od UNDFTD. Przyszłoroczne trio, zresztą, jak i nadchodząca ósemka nie doczekało się jeszcze żadnych zdjęć, a my dysponujemy jedynie poglądowymi grafikami, które jak wiadomo, mogą różnić się od finalnej wersji i tak zapewne będzie. Tak jak już wiecie, buty dostępne będą w trzech wariantach kolorystycznych, szarym 'Platinum Tint/Platinum Tint-Sail', czarnym z różowymi dodatkami 'Black/Black-Anthracite-Rush Pink' oraz najbardziej kolorową 'Pacific Blue/Vast Grey-Vivid Purple'. Na temat materiałów nie będziemy się wypowiadać, bo nie mamy zielonego pojęcia, z czego buty będą wykonane. Przekonamy się o tym w przyszłym roku. 

Konkretna data premiery nie jest nam znana. Wiemy jednak, że buty kosztować mają 150$. Czy będą dostępne i tutaj? Czas pokażę.


Nike