Proponowany post

Tak Może Wyglądać Kolejny Collab Pomiędzy Nike A Skepta

11 lipiec 2018
Tak Może Wyglądać Kolejny Collab Pomiędzy Nike A Skepta

O tym, że Skepta i Nike pracują nad kolejnym, trzecim już wspólnym projektem zdążyliście się już dowiedzieć. Wiemy również jaki model butów stał się bazą, a jest nim Air Max Deluxe, którego wersja OG już niebawem pojawić ma się w sprzedaży. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia bordowo-czarnej kolorystyki, która miała być efektem wyżej wspomnianej współpracy. Jak się jednak okazuje, może być zupełnie inaczej, a może w sprzedaży pojawią się dwie kolorystyki tego buta? Tego jeszcze nie wiemy.

Na załączonych zdjęciach widzimy Air Max Deluxe w mocno rzucającej się w oczy kolorystyce. Wszytko to, za sprawą materiału, którym pokryta jest część cholewki. Czarno-biały wzór mocno wyróżnia się na tle ciemnych, matowych i lakierowanych detali. Elementem, który najbardziej przykuwa nasz wzrok, jest nadrukowany napis 'NEVER SLEEP ON TOUR' oraz godzina i data '12:05 PM June 08 2014'. To właśnie wtedy Skepta wypuścił doskonale wszystkim znany singiel 'That's Not Me'. Zwieńczeniem projektu jest czarna podeszwa z czerwonym wnętrzem systemu Air Max w podeszwie. Musimy przyznać, że projekt ze względu na swoje detale jest ciekawy, ale nie wiemy, czy to jednak nie za mało, a Wy jak sądzicie?

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Wiemy jednak, że buty w sprzedaży pojawić mają się na przełomie  lipca i sierpnia. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z info.


Skepta x Nike Air Max Deluxe
Kolor: czarny / głęboki czerwono-czarny
Styl: AQ9945-001
Data: lipiec / sierpień 2018
Cena: 180$

Nike